تلفن تماس : 77194474-۰2۱ ، 77194475-۰21 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

قوانین و مقررات
گلدیرن یک فروشگاه اینترنتی است که مجموعۀ گسترده‌ای از لوازم خانگی(بخصوص لوازم خانگی بزرگ از جمله لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی) را در اختیار مشتریان محترم خود قرار می‌دهد. گلدیرن با هدف بهبود شرایط خرید لوازم خانگی از طریق اینترنت، قدم به این راه گذاشته است و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است.

مقررات عمومی
تمامی فعالیت‌های وب‌سایت گلدیرن ، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
وب‌سایت گلدیرن اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
تعهدات گلدیرن
گلدیرن ، تعهدات مشخصی نسبت به کار و مشتریان خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

وب‌سایت گلدیرن متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات مشتریان تلاش کند.
وب‌سایت گلدیرن ، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.
طبیعی است که وب‌سایت گلدیرن ، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.
پشتیبانی وب‌سایت نوین، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات مشتریان ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.
مالکیت مادی مقاله‌ و محتوای وب‌سایت گلدیرن متعلق به این وبسایت می باشد و در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت این مجموعه صورت گرفته باشد بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به گلدیرن می باشد و در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی گلدیرن (info@goldiren.com)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.
تعهدات مشتریان
مشتریان گلدیرن نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت گلدیرن دارند که در ادامه خواهد آمد:

فعالیت کاربران گلدیرن باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت گلدیرن حق دارد نسبت به قطع سرویس دهی به مشتری، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از مشتری دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده می‌شود.
هویت و اطلاعات تماس مشتریان باید دقیقاً مشخص باشد تا برای پیگیری سفارش ها، و همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.
موارد ممنوع
تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف
فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود
بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق
مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران
هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده گلدیرن
محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق
مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده
مالکیت فکری
کلیه محتویات وب‌سایت گلدیرن ، متعلق به این وبسایت بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای این وبسایت محفوظ است.

استرداد وجه
در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت گلدیرن قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو سفارش بگیرد، وب‌سایت گلدیرن تا ۷ روز از سفارش هزینه را عودت خواهد داد. لازم به ذکر است هزینه عودت به عهده خریدار خواهد بود. همچنین هزینه ارسال نیز کسر می گردد.

حل اختلاف
در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور
در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت گلدیرن یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.

مکاتبات
تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.