تلفن تماس : 77194474-۰2۱ ، 77194475-۰21 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

شناسنامه گلدیرن

فروشگاه گلدیرن کار خود را از سال ۹۸ با همکاری ۴ نفر آغاز کرد.
در حال حاضر ما توانسته ایم نمایندگی برند های معتبر را اخذ نماییم تا بتوانیم در کنار قیمت های خیلی عالی, بهترین کیفیت را برای خریداران به ارمغان بیاوریم.همچنین ما توانسته ایم با کامل کردن برندهای معتبر و متفاوت در راستای انتخاب و خرید شما بهبود ایجاد کنیم.

استراتژی مدیران گلدیرن راه کارهای متفاوت برای آسایش و رضایت کامل برای مشتریان میباشد که با کاهش ارزش سود و قیمت کالاها توانسته ایم این مهم را تحقق بخشیم.از دیگر مزایای منحصر به فرد فروشگاه گلدیرن میتوان به کادر مجربی اشاره کرد که کاملا برای پاسخگویی به سوالات مشتریان آموزش دیده اند تا بهترین انتخاب خود را برای خرید محصولات با استفاده از اپراتورها و مشاورهای ما داشته باشید همچنین کادر مجرب ما در طول ساعات اداری برای پاسخگویی به شما و همچنین شنیدن انتقادات و پیشنهادهای شما اماده هستند تا ما را در این راه یاری نمایید.

دلایل ایجاد گلدیرن

انگیزه ساخت فروشگاه گلدیرن از زمانی آغاز شد که در اواخر سال ۹۷ به این راهکار رسیدیم که دو راه حل برای بهینه سازی خرید قرار دهیم. که روش اول بهبود زمان ارزشمند و دومین روش بهینه سازی افزایش شناخت مردم بر روی محصول انتخابی خود میباشد.
اولین دلیل ایجاد گلدیرن که همان زمان میباشد به این اشاره میکند که ما میتوانیم زمان خود را برای خرید, کاملاً کاهش دهیم که خود موضوع خیلی ارزشمندی میباشد و دیگر لازم نیست که برای خرید هر محصول زمان زیادی صرف کنید تا به بازار رفته و با مشکلات دیگری مانند رفت و امد و خستگی و خیلی از مشکلات دیگر رو به رو شوید و دومین دلیل ایجاد فروشگاه گلدیرن هم افزایش شناخت خریدار بر روی محصول انتخابی خود میباشد که در دلیل دوم ما با مشخصات و جداول ویژگی کامل و نقد وبررسی هایی که برای هر محصول ایجاد کرده ایم توانسته ایم این موضوع را حل نماییم.
همچنین طبق جستجوهای تیم مجرب گلدیرن به این نتیجه رسیدیم که اکثر خریداران زمانیکه که برای خرید به بازار مراجعه میکنند اطلاعات کاملی در مورد محصولات ندارند و به زبان ساده با چشم بسته خرید خود را انجام میدهند و متاسفانه بعد از مدتی استفاده از خرید خود رضایت کاملی پیدا نمیکنند… با وجود تمام توضیحات و مسائلی که ذکر کردیم; ما بر آن شدیم که بتوانیم تمام مشکلات را حل نماییم.
برای حل این مشکلات در نتیجه ما فروشگاه اینترنتی گلدیرن را ایجاد کردیم که اولا بتوانیم با ایجاد این فروشگاه زمان خرید را کاهش دهیم تا دیگر احتیاجی به خارج شدن از خانه و دیگر مشکلات نباشید و دوما هم اینکه بتوانید برای هر محصول با مطالعه مشخصات و نقد و بررسی و توضیحات کاملی که در سایت قرار داده ایم علم خود را در مورد محصول انتخابیتان بالا برده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

حوزه کاری گلدیرن

با وجود شاخه های زیاد برای فعالیت اما ما در حال حاضر فعالیت خود را بر روی شاخه لوازم خانگی ادامه می دهیم که با گذشت زمان, فعالیت خود را در شاخه های دیگر ادامه خواهیم داد که هدف از این کار بهبود تحقق خدمت گلدیرن به مشتریان خود به صورت تخصصی میباشد چرا که طبق صحبت های انجام گرفته بین مدیران, علل این کار به این صورت میباشد که بتوانیم با تمرکز و تکمیل جزییات بر روی یک شاخه و رضایت کامل مشتریان قدم های بعدی را در بخش ها و شاخه های دیگر اغاز کنیم.

سیاست قیمت گذاری گلدیرن

یکی از عوامل مهم جهت ارتباط گلدیرن با مشتریان خود موضوع قیمت میباشد.طبق بحث های انجام گرفته در بین مدیران به این نتیجه رسیدیم که دقیقا قیمتی را در سایت قرار دهیم که شاید به جرات بتوان گفت جایی از بازار در ایران به این قیمت دست پیدا نکنید و در کل تمام محصولات ما دارای پایین ترین قیمت می باشند که با این کار به هدف خود یعنی احترام به مشتری برسیم تا همیشه بتوانیم یک ارتباط دوستانه در کنار داد و ستد سالم با شما خریداران عزیز داشته باشیم.

اطلاعات صاحب فروشگاه گلدیرن:

آقای نصیر رادپور به شماره ملی 1282393820

مشخصات فیزیکی و مجازی گلدیرن:

آدرس دفتر مرکزی : تهران، بزرگراه رسالت شرق، ساختمان سرسبز، پلاک 531، واحد 9

تلفن ثابت فروشگاه :
۷۷۱۹۴۴۷۴ – ۰۲۱
۷۷۱۹۴۴۷۵ – ۰۲۱(تلفکس)