یخچال و فریزر دوقلو یخساران برد افقی مدل مروارید NR19-NF19

یخچال و فریزر دوقلو یخساران برد افقی مدل مروارید NR19-NF19Yakhsaran NR19-NF19 H


در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

( آخرین بروزرسانی : 18 خرداد, 1402 )

بررسی اجمالی محصول

یخچال فریزر دوقلو یخساران مدل مروارید دارای دسته ای است که برای باز کردن درب آن بسیار مناسب است. یخچال فریزر دوقلو مروارید کد NR19-NF19 با 2 نوع برد منتشر شد. یکی تاچ پد و دیگری برد معمولی است. تفاوت مدل لمسی طاهری با مدل معمولی این دستگاه تنها در قالب پنل است. در یخچال مدل مروارید یخساران با محدوده لمسی، پنل به صورت باریک و کشیده بر روی یخچال قرار می گیرد اما در مدل معمولی پنل نصب شده در یخچال کشش کمتری دارد و دارای پهنای باریک است.

نقاط قوت نقاط ضعف
  • فناوری نانو
  • آنتی باکتریال
  • آبسردکن اتوماتیک متصل به آب شهری
  • مشاهده نگردید

نقد و بررسی : یخچال و فریزر دوقلو یخساران برد افقی مدل مروارید NR19-NF19

یخچال فریزر دوقلو یخساران NR19-NF19 مدل مروارید

یخچال فریزر دوبل یخساران مدل NR19-NF19 s یکی از محصولات شرکت ایرانی یخساران در سال 1398 به بازار عرضه شد. قدیمی ترین مدل این یخچال یخچال فریزر یخساران مدل قدیمی مروارید با کد NR15 -NF15 ساخت سال 1394 می باشد. در سال 2015 و با این مدل تفاوت در گوشه درب علاوه بر سال ساخت است. در مدل NR15-NF15 هر دو طرف یخچال و فریزر دارای گوشه پخ هستند اما در مدل NR19-Nf19 کناره های درب ها صاف طراحی شده اند.
از آنجایی که این 2 یخچال جدا از تفاوت های فوق هیچ تفاوتی با هم ندارند، این مدل مدل جدید یخچال و فریزر قدیمی طرح مروارید (NR15-NF15) می باشد.

طراحی بیرونی زیبا

این یخچال فریزر دوقلو دارای دسته ای است که برای باز کردن درب آن بسیار مناسب است. یخچال فریزر دوقلو مروارید کد NR19-NF19 با 2 نوع برد منتشر شد. یکی تاچ پد و دیگری برد معمولی است. تفاوت مدل لمسی طاهری با مدل معمولی این دستگاه تنها در قالب پنل است. در یخچال مدل مروارید یخساران با محدوده لمسی، پنل به صورت باریک و کشیده بر روی یخچال قرار می گیرد اما در مدل معمولی پنل نصب شده در یخچال کشش کمتری دارد و دارای پهنای باریک است.

طراحی داخلی بهینه

دستگیره اهرمی داخل این یخچال هنگام باز شدن درب حداکثر راحتی را فراهم می کند.چراغ های LED رنگارنگ چشم نواز به کار رفته در این دستگاه جلوه ای بی نظیر در این یخچال ایجاد می کند. سیستم گردش هوای متفاوت تعبیه شده در این محصول باعث تازه ماندن غذا برای مدت طولانی در یخچال و افزایش ماندگاری آن می شود. شیشه پایین نشکن (مشکی) تعبیه شده در این محصول حداکثر محافظت از کف را فراهم می کند. و به راحتی می توانید از نرم کننده بدون نگرانی از شکستن آن استفاده کنید. در نهایت، این یخچال یک انتخاب عالی برای خانواده ها است.

مشخصات فنی : Yakhsaran NR19-NF19 H

size-capacity

22

size-depth

670

size-height

1760

size-wide

600

size-inside

340

size-inside-f

277

size-inside-total

617

ref-detail-floor

4

ref-detail-box

2

ref-detail-dooropen

به سکت راست

motor

✔دارد

options-autoice

❌ندارد

options-nosnow

✔دارد

options-touchscreen

✔دارد

options-watercool

✔دارد

other-options

جا بطری, دستگیره آسان باز شو 54 سانتیمتری, دستگیره اهرمی, سیستم کنترل هوشمند, سیستم گردش هوای چند گانه, طبقات شیشه ای نشکن (سکوریت ), طبقه مخصوص نگهداری بطری های نوشیدنی, کشوی میوه و سبزیجات

مشخصات کلی
برند محصولیخساران
رنگ بندی
گارانتیگارانتی رسمی یخساران
رتبه مصرف انرژی+A
جزئیات فریزر
تعداد طبقات7
تعداد کشو7
جهت باز شدن درببه سمت چپ